Петро Порошенко передав кисневі концентратори Броварському міському центру первинної медико-санітарної допомоги

Сьогодні, 8 квітня, П’ятий Президент України Петро Порошенко передав кисневі концентратори для КНП “Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Петро Порошенко.

Лідер партії “Європейської Солідарності” подякував лікарям за врятовані життя та пообіцяв й надалі допомагати медичним працівникам.

“На жаль, Україна займає перше місце в Європі, і за темпами поширення пандемії ми входимо у п’ятірку найгірших країн світу. 36 тисяч українців померли від ковіду. Це — населення середнього міста. Щодня до цієї сумної цифри приєднуються сотні нових”, – наголосив П’ятий Президент України.

Лідер партії “Європейської Солідарності” переконаний, що до кінця року ми, вірогідно, матимемо колективний імунітет, як і більшість країн світу. “Але на шляху, яким веде нас Зеленський і його “слуги”, це станеться ціною ще тисяч і тисяч смертей”.

“Наша мета — щоб імунітет було набуто як у цивілізованих країнах через вакцинацію і лікування у належних умовах. Маємо об’єднати усі можливості держави і усі ресурси, які є у суспільстві, та спільно подолати наслідки пандемії і спричинену нею економічну катастрофу”, – наголосив Петро Порошенко. Лідер “Європейської Солідарності” також презентував сьогодні Комплексний антиковідний план, який передбачає відповіді на такі найбільш актуальні питання: забезпечення належних умов для лікування тих, хто захворів; захист, соціальне забезпечення медиків; соціально-економічний захист українців; проведення масової вакцинації; забезпечення захищеності суспільства і економіки України від пандемічних викликів у майбутньому; системна реформа медичної сфери.

П’ятий Президент України наголосив, що антиковідний план обговорить разом з медичними працівниками, адже ніхто краще за них не знає, як врятувати людей.

За словами Петра Порошенка, ініціативу “Європейської Солідарності” терміново (з понеділка-вівторка ) скликати позачергове засідання Верховної Ради підтримали 100 народних депутатів: Європейська Солідарність і Голос у повному складі, і в понеділок завершить цей процес Батьківщина й інші фракції, підписів немає лише «Слуг», бо вони мають вказівку не підтримувати жодну ініціативу “ЄС”.

Петро Порошенко також вимагає провести спеціальне засідання РНБО за участі керівників парламентських фракцій та обговорити і прийняти чіткий і реальний план вакцинації.

“Для координації дій щодо вакцинації і протидії пандемії треба призначити віце-прем‘єр-міністра, який займався б виключно цим. Міністр охорони здоров‘я має завершити свої експерименти з країною і людьми”, – наголосив лідер партії “Європейська Солідарність”.

Також П’ятий Президент України наполягає на терміновій вакцинації воїнів у зоні ООС та резервістів, адже в умовах загрози наступу Путіна, воїни мають бути здорові та захищені.

“Країна має бути об’єднана, щоб подолати вірус. А влада повинна не самовпевнено відмовлятися від допомоги, а використати всі можливості для захисту життя і здоров’я людей”, – заявив лідер “Європейської Солідарності”.