“Міська влада Броварів має виділити кошти медикам, задіяним у подоланні пандемії”, – депутати “ЄС”

На сесії Броварської міської ради прийнято рішення про дофінансування потреб міської районної лікарні для боротьби з пандемією.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бровари.

“На сесії Броварської міської ради вирішено додатково профінансувати закупівлю двох апаратів ШВЛ для реанімаційного відділення міської лікарні та збільшити кількість ліжок на 60 %. Також виділені кошти для ремонту кисневої магістралі та резервуару з киснем”, – про це наголосили в “ЄС”.

За словами депутатів, рішення про скликання позачергової сесії Броварської міської ради місцевою владою було ухвалено після ініційованого фракцією «Європейської Солідарності» звіту головного лікаря міста щодо критичної ситуації, яка склалася в медицині в умовах пандемії. Також фракція неодноразово привертала увагу міської влади до стану медичної галузі, робила депутатські звернення та запити.

“На жаль, не були почутими питання про дофінансування з місцевого бюджету доплат лікарям, які задіяні в подоланні пандемії. Бо, за інформацією головного лікаря, державний бюджет з цим завданням не справляється. На сьогодні заборгованість перед лікарнею зростає, лікарі позбавлені 300% надбавок”, – йдеться у повідомлені.

Члени команди “ЄС” переконані, що місто має взяти ці зобов’язання на себе, хоча б частково. Так само, як це зробив Київ.

Депутати відзначають, що проголосовані рішення є необхідними та вкрай важливими для багатьох броварчан та дякують колегам з усіх фракції, які їх підтримали.

Джерело фото: Європейська Солідарність Бровари