“Європейська Солідарність” Київщини вимагає від президента, уряду та ВР невідкладних заходів для боротьби з Covid

«Європейська Солідарність» вважає, що влада провалила боротьбу з коронавірусом в країні та вимагає від президента, уряду та Верховної Ради вжити невідкладних заходів щодо покращення забезпечення лікарень, соціальних гарантій медикам та забезпечення населення вакцинами.

Про це йдеться на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Київщини.

Київська обласна рада 29 квітня на позачерговому засіданні першим питанням розглянула питання про стан боротьби з ковідом в області та забезпечення мешканців Київщини вакцинами. Перед депутатами виступила голова медичного департаменту Олена Єфіменко.

Ірпінська міська рада підтримала ініційоване фракцією «ЄС» звернення до керівництва держави з вимогою закупити антиковідну вакцину й прискорити вакцинацію населення. «Питання охорони здоров’я, її первинної ланки, віддано в повну компетенцію органів місцевого самоврядування, в тому числі й питання вакцинації. А ось поставки (чи виробництво) вакцин — це якраз компетенція центральної влади, яка зобов’язана їх забезпечити. Цим рішенням ми хочемо нагадати центральній владі про її повний провал у справі закупівлі вакцин та проведення вакцинації», – констатують депутати.

Білоцерківська міська рада ухвалила звернення до президента та прем’єра, ініційоване головою фракції «ЄС» Геннадієм Джегуром, про необхідність покращення матеріального забезпечення лікарень, оплати праці медичних працівників. «Ні для кого не секрет, що у нас в державі склалася надзвичайно важка ситуація із захворюваністю на коронавірус . Уже, на жаль, померло понад 50 тисяч осіб від цієї хвороби. Враховуючи думку та потреби громадян, ми, як депутати, звертаємося до Президента України, Прем’єр-міністра України з вимогою прискорити та забезпечити повноцінну кампанію з вакцинації, а також забезпечити медичні заклади необхідними тестами, препаратами та обладнанням», – сказав, виступаючи на трибуні, Геннадій Джегур.

Бучанська міська рада одноголосно підтримала ініційоване фракцією «ЄС» звернення до Кабінету міністрів щодо незадовільного стану вакцинації та необхідності забезпечити соціальні гарантії медичним працівникам.

Депутати від «ЄС» озвучили на сесії Глевахівської селищної ради звернення до влади з вимогою належного забезпечення всім необхідним медичних працівників, які залучені до боротьби з пандемією COVID-19, та прискорення вакцинації.