«Завдання номер один для нашої фракції – розвиток Бориспільської громади», – Катерина Шабан

Завдання номер один для нашої фракції – розвиток Бориспільської громади. Про це в інтерв’ю виданню «Трудова слава»” заявила голова фракції «Європейська Солідарність» у Бориспільській міськраді  Катерина Шабан.

«Якщо говорити про нашу фракцію, то маємо завдання номер один – розвиток громади. Є проєкт реконструкції Київського Шляху – від Глібова до Момота. Також є питання електронного документообігу. Зараз з ним працює міська рада, і доступ має лише декілька людей. Ми хочемо ввести нову систему, щоб електронний документообіг був швидкий і практичний. Раніше секретар міської ради говорив про створення Служби мера – це й буде початком змін, щоб об’єднати всі управління в одну систему, адже досі такої практики не існувало», – розповідає Катерина Шабан.

За її словами, фракція зосереджує увагу на кроках, які поліпшуватимуть життя громади.

«Наскільки мені відомо, у нашого депутат Андрія Гануша є задум і навіть ескіз облаштування «ями» біля будинку культури. Він бачить там парк і дитячі майданчики, зручні гірки для зимового відпочинку. Він закликав депутатів, які є його сусідами, підтримати ідеями та коштами. У нас там поруч Ілля Луців, тож, гадаю, підтримка буде», – повідомила журналісту видання голова фракції.

За словами депутатки, вона разом з колегою по фракції Рустамом Хамракуловим розпочали роботу щодо створення парку у Соцмістечку.

 «Європейська Солідарність» – це, насамперед, патріотична політична сила, яка формує проукраїнську ідеологію.  Тому на сесіях міськради наша фракція часто  ініціює розгляд загальноукраїнських питання та формує відповідні звернення, – пояснює Шабан.

«Наприклад, стосовно щеплень від ковіду – що потрібно активно цю роботу проводити, або щодо вагнерівців – що має бути комісія з розслідування цієї ситуації. Це важливо, адже ми бачимо, що біля кордону знову стоять російські війська», – вважає депутатка від «ЄС».