Через бездіяльність екс-керівництва облради Центр соціально-психологічної реабілітації залишилися без фінансування, – депутат «ЄС»

Напередодні Великодня депутат Макарівської селищної ради, голова фракції «Європейської Солідарності» Олександр Гулак разом із депутатом від «Європейської Солідарності» Бучанської районної ради Наталією Зимою відвідали дітей, які проживають у Київському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації у Копилові.

Про це повідомляє Олександр Гулак на своїй сторінці в «Фейсбук».

За словами депутата, вихованці закладу отримали солодощі та фрукти. Окрім того, депутати передали Центру миючі засоби та засоби гігієни.

«Центр є обласним закладом, який фінансується з бюджету Київської області. А так, як попереднє керівництво Київської обласної ради повністю паралізувало фінансування таких закладів, то діти залишились елементарно без засобів гігієни», – розповідає Гулак.

Він також подякував депутатам від «Європейської Солідарності» за те, що «знайшли спосіб і розблокували роботу Київоблради» та висловив сподівання, що облрада нормально запрацює та Центр отримає належне фінансування, а діти все необхідне.

«Діти дуже зраділи нашому приїзду. Їм потрібна увага. Багато не треба, просто інколи варто бути поруч», – додав депутат.

Фото з “Фейсбук” Олександра Гулака