Екологічна комісія Київської облради розгляне питання надання дозволу на видобуток піску посеред Дніпра, – депутат «ЄС»

Виділення Бориспільською райрадою 42 гектари водойми для видобутку піску посеред Дніпра, поблизу Проціва буде розглянуто на засіданні комісії  з питань екології, природокористування, мисливства, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Київської обласної ради.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив член цієї комісії, депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Володимир Горковенко.

Дозвіл на видобуток піску посеред Дніпра ТОВ «Рівне-будматеріали» видала Бориспільська районна рада.

«Це питання на сесію виноситься уже втретє. Цього разу, напевно, знайшлися «переконливі аргументи» і 24 обранці зі  «Слуги народу», «Нашого краю», «Батьківщини» та ОПЗЖ натиснули кнопки «за». Найбільш активно це питання  лобіював особисто голова райради Антон Мотрич. І весь час намагався перебивати Василя Косовця, котрий з трибуни говорив, що у Процеві ніхто не проводив громадських слухань і взагалі не відомо, хто давав дозвіл на розробку піску посеред Дніпра і це схоже на корупційну схему», – розповів Горковенко.

Депутат Бориспільської районної ради від «Європейської Солідарності» Василь Косовець на сесії продемонстрував відповіді на свої депутатські запити в яких сказано, що Процівська сільська рада не надавала дозволу на геологічне вивчення, розробку та видобуток пісків на ділянках Північна та Південна Процівського родовища. А результати громадського обговорення є сфабрикованими. Про це повідомляє «Європейська Солідарність Бориспільська Організація».

«В той час як у нас в країні щодня помирає 300 людей від коронавірусу, а на Сході країни наші вояки захищають країну від ворога, ви ділите пісок! У вас є совість?», – емоційно запитав під час свого виступу депутат Василь Косовець.

За словами депутата та члена комісії з питань екології, природних ресурсів, водних ресурсів, благоустрою та ліквідацій наслідків надзвичайних ситуацій райради Сергія Штепи фракція «Європейської Солідарності» голосувала проти цього рішення.