Бровари можуть стати центром техногенної катастрофи, якщо міські очисні споруди не будуть модернізовані, – депутат “ЄС”

Бровари можуть стати центром техногенної катастрофи, якщо очисні споруди КП “Броваритепловодоенергія” не будуть модернізовані. Для вирішення цього питання депутати “Європейської Солідарності” ініціювали зустріч з керівництвом міста і представниками комунальних служб.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бровари.

Як йдеться в повідомленні, на нараді були присутні заступник міського голови Петро Бабич, директор КП “Броваритепловодоенергія” Григорій Голубовський, староста селища Красилівка Калинівської ОТГ, на території якої ці очисні споруди знаходяться, в.о. начальника юридичного відділу Броварської районної державної адміністрації та екологічні активісти.

“Питання стану перевантажених очисних споруд міста є надзвичайно важливим та таким, що вимагає термінового вирішення. В іншому випадку Бровари можуть стати центром техногенної катастрофи з дуже важкими наслідками для довкілля і людей”, – наголосив депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Олег Іваненко.

За словами депутата, чіткої стратегії вирішення цього питання в міста немає.

Як зазначив під час звіту директор КП “Броваритепловодоенергія” Григорій Голубовський, для вирішення проблеми мають бути залучені кошти інвесторів чи кредитні кошти, без яких не обійтися місту.

“В цьому питанні розуміння у міської влади є. Однак, зобов’язати забудовників долучати кошти до реорганізації очисних споруд місто не може”, – наголосив доповідач.

Учасники зустрічі домовилися створити спільну робочу групу із представниками Калинівської ОТГ, щоб комунікувати у вирішенні цього питання. 

Джерело фото: Європейська Солідарність Бровари