«ЄС» вимагає від влади Білої Церкви надати місцевій організації інвалідів в оренду приміщення за пільговою ціною

Питання про встановлення пільгової орендної плати для приміщень, де знаходиться громадська організація інвалідів, та які працюють над вирішенняя питань цієї категорії населення, буде винесено на розгляд сесії Білоцерківської міської ради. Відповідний проект рішення готує депутат міськрад від “Європейської Солідарності” Олена Ткач.

Як це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Біла Церква.

До депутата Білоцерківської міської ради від партії “Європейська Солідарність” звернулася Ніна Карпович, голова товариства інвалідів Білої Церкви “Фенікс” з проханням допомогти у тому, щоб питання про встановлення пільгової орендної плати для приміщень, де знаходиться громадська організація інвалідів та які працюють над вирішенням питань цієї категорії населення, було включено в порядок денний сесії.

Як зазначено у повідомлені, під час чергової 12 сесії БМР депутат Олена Ткач виступила зі зверненням до міського голови Геннадія Дикого посприяти у тому, щоб це питання було якнайскоріше вирішено.

“У нашому місті дуже гарно, активно, дієво працює товариство інвалідів «Фенікс». Є певні колізії в законодавстві. Але ми проаналізували з Ніною Петрівною (Карпович, – прим.) це питання. Інваліди сьогодні хотіли їхати до міськради разом з візочниками, а ця організація нараховує 1186 осіб, щоб відстояти питання надання їхнім трьом невеличким приміщенням, пільгової орендної плати. Від нас залежить, чи ми надалі сидимо і чекаємо рішення Кабміну, чи робимо, як інші міста. Зокрема, Чернівці, Львів, Нова Одеса, Слов’янськ прийняли рішення надати аналогічним товариствам інвалідів приміщення в оренду з оплатою від 1,20 -2,40 грн. Наразі управління комунальної власності та концесії БМР виставляє нашому товариству «Фенікс» рахунок в 50 тис грн за оренду. Де інваліди візьмуть такі гроші?”, – зазначила депутат від “ЄС” Олена Ткач.

Вона також наголосила, що до постанови КМУ №264 у додаток 4 були внесені зміни, які дозволяють встановлювати пільгову оренду плату громадським організаціям. Отже, слово тепер за міською владою.

Олена Ткач попросила міського голову Геннадія Дикого, щоб він дав протокольне доручення профільним службам підготувати проєкт рішення.

Міський голова Геннадій Дикий у відповідь запропонував депутату Олені Ткач скористатися своїм правом законодавчої ініціативи самостійно підготувати проєкт рішення і винести його на розгляд міської ради. Та пообіцяв, що всі депутати його підтримають.

Джерело фото: Європейська Солідарність Біла Церква