За сприяння Тетяни Семенової Київський центр допомоги учасникам АТО/ООС отримав приміщення

За сприяння депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності», заступника голови облради Тетяни Семенової Київський обласний центр допомоги учасникам АТО/ООС та їх сім’ям отримав приміщення.

Про це повідомляє сторінка «Київський обласний центр допомоги учасникам АТО/ООС та їх сім’ям».

Як йдеться в повідомленні, 5 травня Тетяна Семенова зустрілася з керівником «Київський обласний центр допомоги учасникам АТО/ООС та їх сім’ям» Володимиром Мостовим і його заступницею Іриною Гук.

«Під час зустрічі обговорили структуру та основні напрямки роботи центру, питання збереження та відновлення здоров’я ветеранів, їх соціального захисту. Торкнулись проблем працевлаштування ветеранів, доступних для них освітніх програм та можливостей. Особлива увага була приділена роботі центру з новоствореними ОТГ і шляхам ефективного співробітництва з громадами. Завдяки допомозі заступника голови КОР пані Тетяни Семенової деякі питання вирішились прямо під час зустрічі. Одним із цих питань було надання приміщення для центру», – інформує Центр.

Тетяна Семенова привітала Київський центр допомоги учасникам АТО/ООС з офіційним відкриттям.

«Попереду в нас надзвичайно багато спільної важливої роботи. І я впевнена, що разом нам вдасться зробити багато корисного для жителів області», – заявила Семенова.

Джерело фото: «Київський обласний центр допомоги учасникам АТО/ООС та їх сім’ям»