«ЄС» Київщини вшанувала героїв у День пам’яті та примирення

У День пам’яті та примирення депутати «Європейської Солідарності» Київщини вшанували пам’ять полеглих героїв. Не лише тих, хто загинув у роки Другої світової війни, а й Героїв Небесної сотні та учасників сучасної війни з російськими загарбниками.

У Переяславі поклали квіти до пам’ятників та вшанували загиблих хвилиною мовчання депутат Київської обласної ради Тарас Костін, депутат Бориспільської районної ради Сергій Штепа та депутати міськради на чолі з керівником фракції “ЄС” Іриною Слюсар.

“Здавалося, сьогодні навіть небо плаче за своїми захисниками!”, – помітила Ірина Слюсар.

За словами Сергія Штепи “у цей день варто пам’ятати, що жертви мільйонів українців, європейців та й усіх представників народів світу були не даремні, якщо ми робимо все, щоб не було війни”.

“В умовах війни на Сході з російською окупацією цинічними виглядають танці на кістках російської пропагандистської машини, котра перекручує історичну правду та популяризує сучасному поколінню слоган “єслі надо, повторім…”, – заявив Тарас Костін.

***

Попри дощ у Борисполі на мітинг до Монументу Слави прийшло чимало людей. Серед них пам’ять загиблих вшанував депутат Київської обласної ради Володимир Горковенко.

“Це у них, на Росії, кажуть «можем повторіть». А весь цивілізований світ сьогодні, у День пам’яті та примирення, каже “ніколи знову”. Бо будь-яка війна це пекло, горе та сльози. Ми знаємо ціну нашій свободі. Ми й досі її виборюємо ціною життя наших захисників. І нехай Бог дарує спокій душам всіх тих чиє життя забрала війна”, – написав депутат на своїй сторінці у Фейсбук.


Після урочистих заходів Володимир Горковенко подякував за мир єдиному присутньому на мітингу ветерану Миколі Десятнику.

***

У День пам’яті та примирення у Ржищеві депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Руслан Кузьменко подякував воїнам АТО/ООС та вшанував пам’ять полеглих героїв у роки Другої світової війни.

«На жаль, для України мирне життя ще не настало. Вже сім років наша країна протистоїть ворогу. І знову наші воїни стоять на захисті країни, віддаючи найдорожче – життя. Хочу подякувати нашим воїнам за їх мужність. Я вірю, що мир на нашій землі настане. Вірю, що спільними зусиллями ми захистимо нашу землю!»,- наголосив депутат.

Руслан Кузьменко разом з головою Ржищівської ТГ Крістіною Чорненькою й делегацією Виконавчого комітету Ржищівської міської ради відвідав братські могили та меморіали пам‘яті воїнів Другої світової війни у селах Ржищівської ТГ та у Ржищеві.

“Минає 76 років з Дня Перемоги. Протягом усіх цих років наші батьки, а тепер і ми з великою вдячністю вшановуємо всіх, хто зробив усе можливе і неможливе, щоб на нашій земля був мир. Вічна пам‘ять полеглим!”, – зазначив депутат.

***

У Яготині депутати місцевої організація партії “Європейська Солідарність” вшанували загиблих воїнів АТО/ООС та полеглих в Другій світовій війні.

Голова партійного осередку, секретар Яготинської міської ради Володимир Гончар, керівник фракції “ЄС” в Яготинській міській раді Володимир Костина та активіст Микола Ковбота поклали квіти до пам‘ятника Невідомому солдату, Вічного вогню та Меморіалу Загиблим Яготинцям.

***

У Богуславі з нагоди відзначення Днів пам’яті та примирення депутат Київської обласної ради від “ЄС” Арташес Татоян прийняв участь в урочистому покладанні квітів до Братських могил, розташованих в межах міста Богуслав.

***

У День пам’яті та примирення у Вишгороді депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Андрій Пещерін подякував воїнам АТО/ООС та всім небайдужим волонтерам, які змушені боронити власну землю.

“На жаль, сьогодні ми знову змушені боронити власну землю, відстоювати незалежність та територіальну цілісність України від російського окупанта. Низький уклін усім воїнам АТО, усім волонтерам, усім небайдужим! Обов’язок кожного з нас – зробити все для того, щоб бути гідними подвигу наших ветеранів, зробити все, щоб мир і злагода панували на нашій землі! Пам’ятаємо, перемагаємо!”, – наголосив Андрій Пещерін.

Депутат Київської обласної ради також привітав ветеранів з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війни.

“Дорогі ветерани, бажаю вам здоров’я, щастя, добробуту та любові. Низький уклін всім, хто був на фронті, хто працював для перемоги в тилу, хто пережив роки окупації та знущання загарбників, пекло концтаборів та примусові роботи, хто у важкі повоєнні роки піднімав з руїн наші міста та села! Щиро дякуємо вам”, – зазначив депутат.

***

В Парку Слави смт Калинівка до Дня пам’яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасницями та Дня перемоги відбулись урочисті заходи за участі депутата Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Владислава Одинця.

“Вірю, що наша пам’ять про усіх, хто звільняв Україну від нацистської окупації, хто став жертвою нацизму слугуватиме запорукою того, що подібна трагедія більше не повториться у світовій історії. Пам’ятаємо заради майбутнього”, – наголосив депутат.

Джерело фото: Facebook.com