Фастівська “ЄС” ініціює добудову приймального відділення центральної лікарні

Депутати Фастівської міської ради від фракції “Європейська Солідарність” ініціювали звернення до Фастівської районної ради та до Київської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів на добудову приймального відділення центральної районної лікарні у Фастові.

У коментарі для міськрайонної газети “Перемога” депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Олександр Волинець повідомив, що звернувся до Київської обласної державної адміністрації щодо виділення коштів на медичні потреби та добудову приймального відділення Фастівської ЦРЛ.

“Реалізація проекту “Реконструкція лікувального корпусу з добудовою приймального відділення Фастівської ЦРЛ” є надзвичайно важливою. Цей медичний заклад є надавачем послуг вторинного рівня охорони здоров’я для мешканців не лише Фастівської громади, а й навколишніх громад – це близько 100 тисяч населення. Саме тому я звернувся до Київської облдержадміністрації щодо підтримки реалізації цього проекту та виділення коштів для закінчення будівельних робіт”, – наголосив Олександр Волинець.

Як зазначено в повідомлені, для виділення коштів на медичні потреби, зокрема на добудову приймального відділення Фастівської центральної районної лікарні, депутати Фастівської міської ради також звернулися до Фастівської районної ради.

“Депутати міської ради одноголосно підтримали це звернення. Очікуємо, що депутати районного рівня також підтримають Фастівську громаду. Важливо, коли такі ініціативи отримають підтримку на всіх рівнях. Впевнена, що разом ми зможемо змінити наш медичний простір на краще”, – коментує голова фракції “Європейської Солідарності” Мирослава Смірнова.

Свою позицію з цього питання також висловив депутат районної ради від “Європейської Солідарності” Тимофій Рудяк.

“Як депутат Фастівської районної ради і свідома людина я переконаний, що зараз потрібно докласти максимум зусиль задля залучення коштів із бюджетів різних рівнів, щоб фіналізувати будівництво приймального відділення центральної районної лікарні у Фастові. Зважаючи на виклики сьогодення – це очевидно”.

Джерело фото: fastiv.crl.net.ua