Депутати “ЄС” на сесіях районних та міських рад ініціюють звернення до влади з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій

Депутати “Європейської Солідарності” Васильківської, Обухівської, Вишгородської, Кагарлицької, Сквирської міських рад, Бориспільської районної ради та Борщагівської сільської ради на найближчих сесіях ініціюють звернення до органів центральної влади з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.

Про це фракції “ЄС” інформують на сторінках у “Фейсбук”. 

“Після перенесення термінів широко розрекламованого підвищення пенсій та мінімальної зарплати, скасування підвищень зарплат вчителям та медикам, відсутності індексацій пенсій чорнобильцям, військовим пенсіонерам, науковцям та іншим, під «каток» антисоціальної політики влади потрапили субсидіанти. З 1 травня 2021 року Уряд Зеленського – Шмигаля запровадив по суті нову систему призначення субсидій для українців. Так, зокрема, кожна родина, яка отримує субсидію, для її переоформлення повинна заново здати заяву і декларацію доходів і видатків. Тобто близько 3 млн родин зобов‘язані знов йти на поклон до чиновників, принести купу папірців, довідок та виписок для того, щоб отримати допомогу від держави”, – наголошують в “ЄЄ”.

“Мета нинішньої влади – не допомогти українцям у непрості часи пандемії, шаленого підвищення цін, тарифів на ЖКП, газ та електрику для населення. Мета ЗЕ-уряду – зекономити кошти на зубожінні українців, суттєво скоротити кількість субсидіантів та спрямувати «зекономлені» кошти на корупційні схеми типу «Великого крадівництва», – вважають в “ЄС”.

Депутати Васильківської, Обухівської, Вишгородської, Кагарлицької, Сквирської міських рад, Бориспільської райради та Борщагівської сільської ради на найближчих сесіях вимагають від уряду скасувати постанову щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій, переоформити всім субсидіантам на новий термін належні їм субсидії в автоматичному режимі та відмовитися від подачі декларацій субсидіантами, натомість здійснювати призначення субсидій, використовуючи бази даних органів державної влади.

Джерело фото: Васильківська міська організація Партії “Європейська Солідарність”