Тетяна Семенова: «Тільки співпраця керівництва області з громадами принесе результат, на який чекають люди»

Київський обласний онкологічний диспансер переїде в приміщення Білоцерківського протитуберкульозного диспансера.

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці заступниця голови Київської обласної рада, депутатка від “Європейської Солідарності” Тетяна Семенова після поїздки з керівництвом облради до Білої Церкви.

“Білоцерківський протитуберкульозний диспансер наразі перебуває на стадії реформування і найближчим часом об’єднається в єдиний обласний фтизіатричний центр у Боярці. Одразу хочу запевнити усіх, що у цьому приміщенні буде теж лікарня, тільки іншого напрямку. Після ремонту і відповідної дезінфекції сюди плануємо перевести Київський обласний онкологічний диспансер, який розташований у Білій Церкві. Адже його нинішнє приміщення не відповідає всім необхідним нормам”, – наголосила заступниця КОР.

За словами Тетяни Семенової, під час поїздки з керівництвом області в Білу Церкву відвідали Білоцерківську міську лікарню № 3, де розташоване ковідне відділення на 140 ліжок та впевнилися, що заклад забезпечений всім необхідним, а медики отримують 300% надбавки за лікування хворих на коронавірус.

Не оминули депутати й Київської обласної дитячої лікарні, яку очолює Наталія Бігарі. За словами Тетяни Семенової, закладу в сучасних ринкових умовах виживати не просто, адже обладнання давно застаріле, лікарів не вистачає.

Крівництво області побувало й на важливих локаціях соціальної сфери разом з господарем міста Геннадієм Диким, який розповів про нагальні проблеми та досягнення громади.

“Ми ознайомилося з ходом реконструкції мосту через річку Рось та будівництвом нового Центру надання адміністративних послуг та поспілкувалася з представниками виконавчого комітету Білоцерківської об’єднаної територіальної громади”, – розповіла Тетяна Семенова.

Заступниця КОР наголосила, що це перший візит по області, але не останній.

“Знаю з досвіду, що тільки спільна і конструктивна співпраця керівництва та депутатів обласного рівня з громадами та владою на місцях може дати результат на який чекають люди, допоможе розв’язати чимало проблем”, – переконана Семенова.

Фото з Фейсбук сторінки Тетяни Семенової