Команда “ЄС” Київщини вшанувала пам’ять жертв політичних репресій

Команда «Європейської Солідарності» Київщини разом з 5-тим Президентом Петром Порошенком вшанувала пам’ять жертв політичних репресій в заповіднику «Биківнянські могили».

Про це йдеться на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Київщини.

“Саме тут, в Биківні під Києвом, поховані тисячі жертв сталінських репресій: письменники та музиканти, художники та науковці, лікарі та актори, священники та прості селяни. Серед жертв НКВС у Биківні є представники понад 30 національностей. Це місце – свідчення страшного злочину, місце, яке зберігає пам’ять про українців, закатованих радянською владою”, – наголосили в “ЄС” Київщини.

«Історію вивчають не лише для того, щоб зберігати пам’ять народу для майбутніх поколінь. Історію знають, щоб не повторювати давні помилки в сьогоденні. Хай трагедії, подібні Великому терору, не повторяться ніколи. Вічна пам’ять усім жертвам репресій, похованим у Биківнянському лісі та у інших місцях в Україні і за її межами», – заявив Петро Порошенко, виступаючи перед учасниками заходу.

“На сьогодні науковцями Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» встановлено імена понад 18 500 осіб, страчених у київських в’язницях. На думку дослідників, у Биківнянському лісі може покоїтись до 100 тис. репресованих комуністичною владою. Це більше аж населення нинішньої Бориспільської ОТГ або ж три Переяслава або ж населення 5-ти населенних пунктів на зразок Яготина”, – відзначають в Європейська Солідарність Бориспільська Організація.

“Наша пам’ять та небайдужість має стати найкращим запобіжником для майбутніх поколінь українців. Биківнянські могили – це пам’ять для нащадків, засторога для мільйонів наших співвітчизників.Україна пам’ятає….. “, – переконані в Європейська Солідарність Бровари.

Фото з Фейсбук сторінки Європейська Солідарність Київщини