Концерт в костелі, велопробіг під дощем, книжкова виставка: команда «Європейської Солідарності» Київщини відзначила День Європи

Концерт в костелі, велопробіг під дощем, просвітницька акція «Україна – це Європа», відкритий урок з права, книжкова виставка – так команда «Європейської Солідарності» Київщини відзначила День Європи.

На Бородянщині до Дня Європи за підтримки депутатки Київської обласної ради від “ЄС” Галини Єрко відбувся “Велопробіг Миру 2021”.

“Дощ не став на заваді 94-ом учасникам велопробігу. Надзвичайно приємно відмітити активність наших сімей. Дякую за участь та підтримку ідей миру та європейських цінностей”, – зазначила Галина Єрко.

***

Бориспільський актив Солідарної Молоді Київщини взяв участь в просвітницькій акції «Україна – це Європа». У столичному парку Шевченка розповідали про історію шляху України до ЄС. Усіх пригощали соком, а найменшим дарували кульки.

***

До Дня Європи депутат Бучанської районної ради від “Європейської Солідарності” Олексій Черкашин провів відкритий урок з права для учнів 9, 10, та 11 класів ОЗО Немішаївський СЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів, – ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

“Урок відбувся у вигляді діалогу з учнями, на якому ми обговорили вибори, які відбуваються в нашій країні, специфіку нашої правої системи, адміністративну відповідальність, яка повинна наступати, але не наступає, тощо”, – зазначив Олексій Черкашин.

***

До Дня Європи у Фастові відбувся концерт за участі вихованців та викладачів Фастівської дитячої музичної школи. Фастівчан та гостей міста гостинно приймав костел Воздвиження Св.Хреста.

Депутатка та секретар Фастівської міської ради Людмила Рудяк під час заходу привітала громаду із європейським святом та символічно додала, що саме музика здатна об‘єднувати людей з різних куточків світу.

***

За підтримки команди “Європейської Солідарності” Сквирщини біля центральної дитячої бібліотеки пройшли заходи присвячені святкуванню Дню Європи в Україні, а саме: викладка літератури “Відкрий для себе Європу”, казкова вікторина “Чарівний світ європейських казок”, книжкова виставка “Парад європейських казок”. Діти поринули в світ європейських казок, розгадували численні ребуси, загадки, вікторини, брали участь у конкурсах.

“День Європи є ще однією чудовою нагодою нагадати іншим і підтвердити, що українці – європейська нація”, – йдеться в повідомлені.