Тетяна Семенова ініціює розгляд депутатськими комісіями питання виділення коштів для Київської обласної психоневрологічної лікарні №2

Заступник голови Київської обласної ради, депутат від «Європейської Солідарності» Тетяна Семенова ініціюватиме розгляд депутатськими комісіями питання виділення коштів для Київської обласної психоневрологічної лікарні № 2.

Про це вона написала на своїй сторінці в «Фейсбук» після зустрічі з в.о. генерального директора КНП Київської обласної ради “Київська обласна психоневрологічна лікарня № 2” Тетяною Пономаренко, яка звернулася за допомогою.

«Лікарня потребує 3 мільйони 200 тисяч гривень. Саме такою в обрахунку є загальна вартість робіт, які потрібно провести згідно акту позапланової перевірки протипожежної та техногенної безпеки, що проводив Ірпінський міський відділ ГУ ДСНС України в Київській області», – розповідає Семенова.

За її словами, кошти потрібні на розробку проєктної документації та облаштування системи протипожежної сигналізації і оповіщення про пожежу лікарні, розробку проєктної документації та облаштування блискавкозахисту будівель медзакладу, заміну вікон сходових клітин, встановлення протипожежних дверей, оброблення елементів горищних покриттів засобами вогнезахисту.

«У лікарні таких коштів немає, тому беру це питання на контроль, обговоримо його з депутатами на комісіях і будемо вирішувати проблему», – запевняє депутатка.

Семенова відзначає, що Київська обласна психоневрологічна лікарня № 2 має добову потужність стаціонару 330 ліжко-місць. Лікарня визнана головним медичним закладом для надання психіатричної медичної допомоги учасникам АТО/ООС, демобілізованим воїнам, які отримали контузії, поранення, черепно-мозкові травми, посттравматичні стресові розлади. З 2014 до 2020 років лікарня надала  допомогу майже 30 тисячам пацієнтів, із яких понад 4 тисячі – учасники АТО/ООС та ветерани війни.