Знищення зелених зон в Ірпені, забруднення річки Кізка, розорювання заплави річки Рось: екологічна комісія облради відреагувала на звернення громадян

Постійна комісія з питань екології, природокористування, мисливства, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій на своєму засіданні розглянула та підтримала звернення громадян щодо гострих екологічних проблем.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив голова комісії, депутат від «Європейської Солідарності» Роман Титикало.

За його словами, депутати розглянули та підтримали звернення щодо  збереження рекреаційного призначення зелених зон та водойм міста Ірпінь, забруднення верхів‘я річки Кізка побутовими відходами хімічного походження, незаконне розорювання заплави річки Рось.

За результатами розгляду цих питань направлені звернення комісії до правоохоронних органів та екологічної інспекції.

Також комісія ухвалила рішення про створення тимчасової контрольної комісії КОР з питань дотримання вимог законодавства надрокористувачами, користувачами лісових, водних та інших природних ресурсів на території Київської області.

Депутати також заслухали звіти керівників департаментів КОДА щодо виконання обласних цільових програм у галузі екології та природокористування за 2020 рік.