Депутати “ЄС” вимагають зберегти фінансування ветеранських організацій Славутича з міського бюджету

Бюджетна комісія позбавила виплат з міського бюджету Славутицьке об`єднання ветеранів АТО та інші громадські організації. За ініціативи фракції “Європейська Солідарність” це питання було розглянуто на IV сесії Славутицької міської ради.

Про це повідомила на сторінці у “Фейсбук” депутат Славутицької міської ради, голова фракції «Європейської Солідарності» Майя Руденко.

Як зазначила депутат, на засіданні було заслухано представника Спілки ветеранів АТО/ООС Юрія Шовкалюка, сформовано робочу групу, яка разом з ветеранами має створити нову редакцію програми підтримки ветеранських організацій Славутича, розгляд якої перенесено на наступну сесію – 31 травня.

“Фракції партій “Європейська Солідарність” та “За майбутнє” залишаються на позиції збереження суб’єктності Спілки ветеранів АТО/ООС як ГО – отримувача фінансування згідно зі ст. 20 Закону України “Про статус ветеранів… ” Ми, як і раніше, виступаємо проти передання коштів на фінансування Спілки ветеранів АТО/ООС в програму “Турбота” та вимагаємо збереження адресного фінансування наших захисників”, – наголосила депутат.

Нагадаємо, 13 травня за результатами засідання бюджетної комісії громадські організації, в тому числі Славутицьке об`єднання ветеранів АТО, позбавлені виплат з міського бюджету. За словами депутата міськради від “ЄС” Сергія Чеснокова, який був присутній на цій комісії, “припинення фінансування ветеранських організацій – особиста ініціатива голови бюджетної комісії Е. Соколової з “ОПЗЖ”.

“Після заяви голови бюджетної комісії про припинення фінансування ветеранських організацій я попередив усіх про політичний підтекст і зажадав розгляду цього питання із запрошенням представників наших ветеранів. Мене не почули і наша “монобільшість” від “Слуг Народу” (Л. Любівая), “ОПЗЖ” (Е. Соколова, Д. Нестеренко) і “Батьківщина” (К. Джалалян) проголосували “за” скасування фінансування. “Проти” були “Європейська Солідарність” (С. Чесноков) і “За Майбутнє” (В. Дарнопих),” – зауважив Сергій Чесноков.

Джерело фото: Славутицьке об`єднання ветеранів АТО