До Дня вишиванки команда “ЄС” організувала фотосесію мамам героїв АТО/ООС

У переддень Дня вишиванки команда міської організації “Європейської Солідарності” подарувала мамам героїв, які загинули у зоні проведення АТО/ООС, фотосесію в українських традиційних костюмах.

Про це йдеться на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Фастівщини.

За словами партійців, фотосесія реалізувалася дякуючи колекціонерам вишиванок Віталію Марцинюку, Галині Цяпич та Михайлу Цяпичу, які допомогли й надали автентичний одяг.

“Упродовж багатьох років родина Цяпичів збирала колекцію національних костюмів різних регіонів України. Адже це не сценічні костюми і не сучасні, пошиті на замовлення, це справжній скарб – старовинний український одяг”, – йдеться в повідомлені.

За інформацією, в результаті фотосесії створено ексклюзивний фотоальбом із фотографіями мам героїв, справжніх українських жінок.

“Кожен народ має свій національний символ, свою неповторну “родзинку” – традицію, страву, танець тощо, який виокремлює його з-поміж інших. І ми, українці, маємо такий символ – це вишиванка. ЇЇ ще називають генетичним кодом української нації. Наша команда одностайна у своїй позиції щодо важливості відродження, збереження та популяризації українських народних традицій”, – наголосили депутати “ЄС”.

Фото з “Фейсбук” сторінки Європейська Солідарність Фастівщини