Калинівська селищна рада дала старт проекту спорудження шляхопроводу через залізницю, – депутат «ЄС»

Калинівська селищна рада на черговій сесії ухвалила рішення про розробку проєктної документації, а також оформлення земельної ділянки для реалізації важливого для Калинівської громади проєкту – будівництва шляхопроводу через залізницю.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Владислав Одинець.

«Розпочинаємо реалізацію глобального проєкту – будівництво шляхопроводу через залізницю!», – анонсував депутат.

Також, за його словами, в громаді продовжується реалізація програми «Чиста вода».

«За моїм сприянням ми продовжуємо реалізацію програми «Чиста вода». В смт Калинівка вже працює фільтрувальна станція, працюємо й надалі в цьому напрямку – сьогодні було прийнято рішення про передачу  коштів з селищного бюджету до обласного бюджету на співфінансування об’єкта «Реконструкція трубопроводу водопостачання по вул. Паркова в смт Калинівка», – розповів Одинець.

За словами депутата, в громаді триває робота в напрямку створення власної мережі закладів первинної медицини Калинівської громади. 

«На сесії було  затверджено Програму фінансової підтримки КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Калинівської селищної ради» на 2021-2023 роки», – інформує депутат «ЄС».

Також на сесії депутатами було підтримано звернення  нашої фракції Європейська Солідарність до Президента України, КМУ та Верховної Ради України: про надати належного забезпечення для  медичних працівників, які залучені до ліквідації пандемії та лікування хворих на COVID -19, а також прискорення вакцинації; про негайне створення слідчої комісії  з питань розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих протидій посадових осіб, що могли призвести до уникнення кримінальної відповідальності членами «приватної військової компанії Вагнер» та нанесення шкоди національним інтересам України.

«Спільно працюємо для розвитку нашої громади. Робимо все для створення комфортних умов для жителів громади», – запевняє депутат.