“ЄС” виступає за збереження Бориспільської центральної дитячої поліклініки

У Борисполі можуть закрити центральну дитячу поліклініку. Лікарню офіційно виставили на аукціон. Депутати “Європейської Солідарності” виспупають за збереження медичного закладу.

Про це йдеться на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бориспільська Організація.

Як йдеться в повідомленні, Бориспільська райрада у 2019 році передала Бориспільську центральну дитячу поліклініку в сусідню Вороньківську громаду, а ті вирішили її продати, аби поповнити бюджет.

“Хоча, фізично приміщення лікарні знаходиться у Борисполі, є побоювання, що після продажу медичний заклад можуть перепрофілювати”, – стверджують у “ЄС”.

За словами депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Володимира Горковенка, райрада могла би вплинути на ситуацію, але цього питання ніхто не піднімав.

Відео “Телеканал Прямий”

“Райрада могла би сама принаймні спробувати відкотити ситуацію назад. Наприклад, внести зміни в раніше ухвалене рішення і скасувати його. Також вони могли б звернутися до суду. Але поки не було розголосу, ніхто взагалі питання не піднімав”, – коментує Володимир Горковенко.

Міський голова Борисполя Володимир Борисенко наголошує, що дане приміщення належить місту і має залишатися медичним закладом.

“Ми прийшли до спільного знаменника, що дане приміщення має функціонувати в суто медичних цілях. Це приміщення знаходиться на території міста Бориспіль. Воно має належати місту Бориспіль”, – резюмував Володимир Борисенко.

Джерело фото: borispol.org.ua