Депутати “ЄС” вимагають від комунальників ліквідувати стихійне сміттєзвалище неподалік злітної смуги в Борисполі

Депутати районної ради від “Європейської Солідарності” вимагають від комунальних служб Борисполя прибрати територію неподалік злітної смуги.

Про це йдеться на сторінці у Фейсбук “Європейська Солідарність Бориспільська організація”.

Як зазначено у повідомлені, депутати Бориспільської районної рада двічі (у березні та травні) зверталися до міського голови Борисполя Володимира Борисенка щодо стихійного сміттєзвалища.

Директор КП “Виробниче управління комунального господарства” м.Бориспіль Богдан Меташоп під час наради у мера заявив, що на стихійному звалищі залишились незначні обсяги сміття, яке поступово вивозять.

Однак, депутати “ЄС” заявляють, що Богдан Меташов вводить мешканців бориспільської громади в оману.

“Оскільки Богдан Меташоп на фейсбук-сторінці не опублікував фото прибраного сміття, то у нас з’явилися сумніви і ми вирішили перевірити як виглядає «майже ліквідоване» сміттєзвалище. Виявляється, сміття на місці. І, на нашу суб’єктивну думку, його стало навіть більше”, – наголосили депутати “ЄС”.

Партійці вимагають від керівника КП “ВУКГ” прозвітувати про повністю прибране стихійне сміттєзвалище неподалік злітної смуги.

“Хочемо нагадати, що ви працюєте за гроші громади і громада має повне право питати. Нагадуємо, фото зроблені саме тими мешканцями громади, котрі платять за те, аби ви працювали”, – йдеться в повідомлені.

Фото з “Фейсбук” сторінки “Європейська Солідарність Бориспільська організація”