
Більшість в Кагарлицькій міській раді не підтримала ініційоване фракцією «Європейської Солідарності» звернення до уряду щодо критичної ситуації з переоформленням субсидій, натомість прийняли рішення про значне підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення абонентам «Кагарликводоканалу» вже з червня.
Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Кагарличчина.
Під час крайнього засідання сесії Кагарлицької міської ради депутат від «Європейської Солідарності», голова ОСББ «Паросток» Людмила Сушко озвучила Заяву депутатського корпусу «ЄС» з приводу звуження соціальних прав українців Зе-командою.
Депутати фракції “ЄС” Кагарлицької міської ради вимагають від уряду скасувати постанову щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій, переоформити всім субсидіантам на новий термін належні їм субсидії в автоматичному режимі та відмовитися від подачі декларацій субсидіантами, натомість здійснювати призначення субсидій, використовуючи бази даних органів державної влади.
Як зазначено у повідомлені, Людмила Сушко запропонувала всім колегам – депутатам, незалежно від політичних вподобань, за бажанням додати власні пропозиції до змісту заяви та звернутися від міської ради до органів центральної влади.
“На жаль, більшість з присутніх депутатів – представників місцевих осередків політичних партій «Слуга народу» (лідери Максим Воловенко/депутат міської ради, Ігор Будюк/заступник міського голови), «За майбутнє» (лідер Сергій Будюк/депутат міської ради), «Наш край» (лідер Олександр Широкоступ/депутат міської ради) та «ОПЗЖ» (лідерка Людмила Демиденко/секретар міської ради) не підтримали дане звернення, змушуючи тим самим своїх же земляків, часто своїх же виборців, знову йти на поклон до чиновників, принести купу папірців для того, щоб отримати допомогу від держави, заганяючи під час пандемії людей у черги та нервову атмосферу переоформлення субсидій”, – наголосили депутати “ЄС”.
Як йдеться в повідомленні, того ж дня на сесії Кагарлицької міської ради депутати прийняли рішення про значне підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення абонентам «Кагарликводоканалу» («вічний та незмінний» директор якого – Володимир Черемис) вже з червня.
“Депутати проігнорували конкретні пропозиції колег від «Європейської Солідарності» та «Свободи» щодо реальних кроків з модернізації ресурсів та осучаснення процесів на даному комунальному підприємстві, що припинило б вічне залатування застарілих, а подекуди й нових штучно створених дірок за рахунок жителів Кагарлика та місцевого бюджету вже всієї ОТГ”, – йдеться в повідомлені.
Фото з “Фейсбук” сторінки Європейська Солідарність Кагарличчина