Більшість в Ірпінській міськраді не підтримала звернення, ініційоване “ЄС”, щодо ситуації з субсидіями

Сьогодні, 20 травня, на черговій сесії Ірпінської міської ради депутати не підтримали ініційоване фракцією «Європейської Солідарності» звернення до найвищих державних органів влади з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Ірпінська ОТГ.

Як йдеться в повідомленні, лише 18 з 38 депутатів віддали свої голоси на підтримку звернення. Не вважають проблему субсидій важливою і проголосували проти – 3 депутати, утримались – 12.

Фото з “Фейсбук” сторінки Європейська Солідарність Ірпінська ОТГ

Нагадуємо, з 1 травня 2021 року Уряд Зеленського – Шмигаля запровадив нову систему призначення субсидій для українців. Так, зокрема, кожна родина, яка отримує субсидію, для її переоформлення повинна заново здати заяву і декларацію доходів і видатків.

“Близько 3 млн родин зобов‘язані знов йти до чиновників, нести папірці, довідки та виписки для того, щоб отримати допомогу від держави. Особливо цинічно це виглядає на тлі жорстких карантинних заходів в країні. З одного боку влада постійно закликає до самообмежень та дотримання норм самоізоляції людей старшого віку. З іншого – заганяє цих людей у черги, скупчення, нервову атмосферу переоформлення субсидій в управліннях соцзахисту, місцевих органах влади”, – йдеться в повідомлені.

Депутати фракція “ЄС” в Ірпінській міській раді наголошують, що ініціюватимуть скликання позачергової сесії для повторного розгляду питання по субсидіям.

“Сподіваємось, питання буде підтримано необхідною кількістю голосів. Вже за декілька днів надамо поіменне голосування з цього питання”, – резюмували партійці.