За сприяння депутата “ЄС” для мешканців сіл запустять автобусний маршрут через Бориспіль в Київ

Для мешканців сіл Григорівка, Мала Стариця та Сулимівка запрацює маршрут до Києва через Бориспіль і в зворотньому напрямку. Послуги пасажирських перевезень організовані за ініціативи депутата Бориспільської міської ради від «Європейської Солідарності» Володимира Дегтяря.

Про це депутат пише на своїй сторінці у “Фейсбук“.

“До мене неодноразово зверталися мешкаці сіл Мала Стариця та Сулимівка з приводу відсутності автобусних маршрутів між селами та містом Бориспіль”, – розповідає депутат міської ради від «ЄС».

Для вирішення проблемного питання Кучаківського старостинного округу депутат міської ради від «ЄС» звернувся до Бориспільського міського голови Володимира Борисенка. В результаті, виконавчий комітет міської ради направив листа до ТОВ “Підприємство “Троїцька Артіль” з проханням надати послуги в перевезені пасажирів.

Володимир Дегтяр повідомив, що домовився з ТОВ “Підприємство “Троїцька Артіль”, щоб їхні маршрутки декілька разів в день заїжджали до сіл, які не мають маршрутного транспортного сполучення з містом. Вже з 01.06.2021 року буде запущено рейс.

“Проїхав з представником перевізника трьома селами, показав зупинки, зафіксували кілометраж. На цій неділі узгодимо графік і плануємо з 01.06.2021 року запустити рейс з села Григорівка (Мала Стариця і Сулимівка) через Бориспіль у Київ і в зворотньому напрямку. Про розклад буде повідомлено пізніше”, – зазначив депутат міськради від “ЄС.

Фото з “Фейсбук” сторінки Володимира Дегтяря