Більшість у Пристоличній сільській раді відмовилась підтримати ініційоване «ЄС» звернення щодо критичної ситуації з субсидіями

На черговій сесії Пристоличної сільської ради депутати не підтримали ініційоване фракцією «Європейської Солідарності» звернення до органів влади з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бориспільська організація.

Як йдеться в повідомленні, депутати фракцій “Слуга народу”, “Наш край” та “За майбутнє” виступили проти своїх виборців, адже не підтримали звернення, ініційоване депутатами «Європейської Солідарності», до керівництва країни щодо перегляду принизливої процедури нарахування субсидій. «За» проголосувало лише 8 обранців з 26-ти.

Нагадуємо, з 1 травня 2021 року Уряд Зеленського – Шмигаля запровадив нову систему призначення субсидій для українців. Так, зокрема, кожна родина, яка отримує субсидію, для її переоформлення повинна заново здати заяву і декларацію доходів і видатків.

Депутати фракції “ЄС” вимагають від уряду скасувати постанову щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій, переоформити всім субсидіантам на новий термін належні їм субсидії в автоматичному режимі та відмовитися від подачі декларацій субсидіантами, натомість здійснювати призначення субсидій, використовуючи бази даних органів державної влади.

Джерело фото: Європейська Солідарність Бориспільська організація