Рішення передати «Букринський плацдарм» на баланс області – правильне, – депутат «ЄС»

Рішення передати «Букринський плацдарм» на баланс області – правильне, бо на рівні громади утримувати його на належному рівні неможливо.

Про це заявив депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності», голова бюджетної комісії Руслан Кузьменко.

20 травня Обухівська районна рада одноголосно підтримала рішення про передачу музею області.

«Нарешті питання починає вирішуватися, отже не дарма ми стукали у всі двері. Хочеться вірити, що на День Перемоги у наступному році відвідувачі будуть підійматися відремонтованими сходами, а Меморіальний комплекс «Букринський плацдарм» нарешті отримає підтримку та увагу, на яку заслуговує як заклад національного значення», – прокоментувала рішення голова Ржищівської ОТГ Крістіна Чорненька.

21 травня відбулася зустріч представників влади усіх рівнів щодо «Букринського плацдарму», на якій було детально обговорено подальшу долю Національного музею-меморіального комплексу, зокрема необхідну реконструкцію сходів до меморіального комплексу та перенесення музею з будівлі сільського будинку культури безпосередньо на територію комплексу.

Фото з “Фейсбук” Газета Ржищівської ОТГ “Ржищівський вінок”

«Насамперед прийняли рішення розробити проєктно-кошторисну документацію, але спільне розуміння необхідності підтримки Національного музею-меморіального комплексу «Букринський плацдарм» є на всіх рівнях влади: на місцевому, районному, обласному і державному. Сподіваємося, що спільними зусиллями Букринський плацдарм стане таким місцем, де пам’ять про загиблих у роки Другої світової війни буде вшановуватися в гідних умовах», – розповідають в Ржищівській громаді.

«Найголовніше, що представники всіх рівнів влади зацікавлені у тому, щоб «Букринський плацдарм» мав гідне забезпечення. Це наша історія, це місце, де сотні тисяч наших земляків віддали життя заради своєї Батьківщини. А ми зробимо усе можливе, щоб нікому не було соромно дивитися на стан цього меморіального комплексу», – обіцяє Кузьменко.

Фото з “Фейсбук” Газета Ржищівської ОТГ “Ржищівський вінок”