Бориспільська міськрада підтримала звернення «ЄС» до керівництва країни з вимогою зупинити нову систему призначення субсидій

На черговій сесії Бориспільська міська рада підтримала звернення «Європейської Солідарності» до керівництва країни щодо скасування ганебної постанови уряду щодо субсидій.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бориспільська Організація.

За інформацією, відповідне звернення підтримало 33 депутати з усіх фракцій.

«Неприпустимо змушувати людей похилого віку, котрі не забезпечені вакциною, йти у відділи соціального захисту, стояти у черзі аби переоформити субсидію», – наголосив депутат міськради від “Європейської Солідарності” Ілля Луців.

Нагадуємо, з 1 травня 2021 року Уряд Зеленського – Шмигаля запровадив нову систему призначення субсидій для українців. Так, зокрема, кожна родина, яка отримує субсидію, для її переоформлення повинна заново здати заяву і декларацію доходів і видатків.

Депутати фракції “ЄС” вимагають від уряду скасувати постанову щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій, переоформити всім субсидіантам на новий термін належні їм субсидії в автоматичному режимі та відмовитися від подачі декларацій субсидіантами, натомість здійснювати призначення субсидій, використовуючи бази даних органів державної влади.

Фото з фейсбук-сторінки Європейська Солідарність Бориспільська Організація