На засіданні сільської ради у Дівичках за ініціативи “ЄС” прийнято рішення звернутися до центральної влади щодо збільшення дотацій нужденим

На засіданні сільської ради у Дівичках депутати прийняли рішення звертатися до органів центральної виконавчої влади та Бориспільської районної ради з закликом про збільшення дотацій нужденим верствам населення. Тему підняв депутат Бориспільської районної ради від “Європейської Солідарності” Сергій Штепа.

Про це повідомляє Сергій Штепа на стоїй сторінці у “Фейсбук”.

За інформацією, Сергій Штепа на засіданні ініціював обговорення непомірних комунальних платежів, зменшення державних соціальних субсидій та запропонував допомогу з депутатського фонду “Турбота” тим сім’ям, в кого є важкохворі.

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Штепи

Депутат “ЄС” також поділився своїм досвідом з організації системи сільської освіти у США та необхідності кращого функціонування шкільних автобусів й роботи сільских шкіл.

“Реформа місцевого самоврядування, вочевидь, підвищила можливості місцевих громад. Проте й поставила серйозні виклики. Найбільш серйозні у сфері освіти – як зробити так, щоб наші діти й в селі мали кращі можливості для розвитку?! Більшість селян турбують проблеми виживання, а місцеві депутати розглядають зміни до бюджетів, звіти виконання та виділення землі тим, хто це потребує, переважно місцевим родинам”, – наголосив Сергій Штепа.

Фото з відкритих джерел