Після критики з боку «ЄС» Вороньківська сільрада планує скасувати аукціон з продажу Бориспільської дитячої поліклініки

Після суспільного резонансу та критики з боку депутатів «Європейської Солідарності» Вороньківська сілька рада планує скасувати рішення про продаж поліклінічного відділення Бориспільської центральної районної лікарні.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бориспільська організація.

Як йдеться в повідомленні, рішення про скасування аукціону з продажу поліклінічного відділення Бориспільської центральної районної лікарні депутати Вороньківської сільської ради мають ухвалити під час сесії запланованої на 27 травня.

Фото з фейсбук-сторінки Європейська Солідарність Бориспільська організація

Нагадаємо, що Бориспільська райрада у 2019 році передала Бориспільську центральну дитячу поліклініку в сусідню Вороньківську громаду, а ті вирішили її продати, аби поповнити бюджет.

“Хоча, фізично приміщення лікарні знаходиться у Борисполі, є побоювання, що після продажу медичний заклад можуть перепрофілювати”, – стверджують у “ЄС”.

За словами депутата Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Володимира Горковенка, райрада могла би вплинути на ситуацію, але цього питання ніхто не піднімав.

“Райрада могла би сама принаймні спробувати відкотити ситуацію назад. Наприклад, внести зміни в раніше ухвалене рішення і скасувати його. Також вони могли б звернутися до суду. Але поки не було розголосу, ніхто взагалі питання не піднімав”, – коментує Володимир Горковенко.

Міський голова Борисполя Володимир Борисенко наголошує, що дане приміщення належить місту і має залишатися медичним закладом.

Джерело фото: borispol.org.ua