Фракція “ЄС” в Бориспільській міськраді не підтримала створення КП “Міські інвестиції” через одізного директора та неефективність

На черговій сесії Бориспільська міська рада створила КП “Міські інвестиції”. Фракції “Європейська Солідарність” та “Голос” голосували “проти” створення такого підприємства.

Про це на своїй сторінці в “Фейсбук” пише депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Володимир Горковенко.

За словами депутата, який був присутній на голосуванні, КП “Міські інвестиції”, тобто підприємство, котре має залучати інвестиції, коштуватиме бюджету міста приблизно 2,5 мільйони гривень. І це лише на одну зарплату, не рахуючи витрати на приміщення, оргтехніку та канцтовари.

Фото з фейсбук-сторінки Володимира Горковенка

“Фракції “ЄС” та “Голос” не проти інвестицій у місто і навіть не проти такого комунального підприємства, але депутати з опозиції проти одіозного директора Юрія Адамовського. Більше того, депутати вперто переконані, що “КП це своєрідний “гонорар” або “розрахунок” з цим персонажем за виборчу кампанію “Слуг народу”. Хоча, на мою думку, за третій результат “слуг” на виборах до міськради і програш на виборах мера, потрібно в шию гнати, а не “гонорар” та ще й з міського бюджету виписувати”, – переконаний Володимир Горковенко.

Як ідеться в повідомленні, таке саме КП “Міські інвестиції” існувало у Борисполі з грудня 2013 року, але зарплату тодішній директор Олексанр Денисов не отримував.

“Депутати двох фракцій, котрі голосували “проти”, не могли пригадати жодної більш-менш вагомої інвестиції залученої у місто за час існування “Міських інвестицій”. Іншими словами, ефективність КП оцінили на рівні “нуля”, – підкреслив Горковенко.

Депутат повідомив, що на баланс новоствореного КП передали дитячий табір “Факел” і “тепер не відомо, що буде з цим табором”.

“Депутати “Європейської Солідарності” і “Голосу” перші будуть аплодувати ініціативам спрямованим на підтримку дітей. І вони це демонстрували не раз своїм голосуванням. Навіть на сесії 25 травня, коли йшла мова про забезпечнння роботи молодіжної структури”, – резюмував Горковенко.

Джерело фото: trudslava.org.ua