Міськради Білої Церкви та Узина підтримали звернення “ЄС” до керівництва країни щодо субсидій

Міські ради двох міст Київщини – Білої Церкви та Узина підтримали звернення депутатів від партії “Європейська Солідарність” до президента України та прем’єр-міністра України щодо нововведень у оформленні та призначенні субсидій.

Про це повідомляють на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Біла Церква, Європейська Солідарність Білоцерківщини.

Фото з Фейсбук-сторінки Європейська Солідарність Біла Церква

Депутати фракції “ЄС” вимагають від Верховної Ради терміново внести зміни до державного бюджету України 2021 р. з метою збільшення на 10 млрд. грн. видатків на субсидії, збільшення видатків здійснити за рахунок зменшення фінансування Офісу Президента, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Офісу Генерального прокурора та зменшення корупційних проектів в програмі «Великого крадівництва».  

Фото з Фейсбук-сторінки Європейська Солідарність Білоцерківщини

Нагадаємо, з 1 травня 2021 року Уряд Зеленського – Шмигаля запровадив нову систему призначення субсидій для українців. Так, зокрема, кожна родина, яка отримує субсидію, для її переоформлення повинна заново здати заяву і декларацію доходів і видатків.

Фото з Фейсбук-сторінки Європейська Солідарність Біла Церква

“Потрібно негайно зняти ажіотаж навколо управлінь соцзахисту і дати можливість фахівцям в автоматичному режимі переоформити субсидії людям на новий термін. Біля півмільйона українців на думку Уряду мають подати заяви в управління соцзахисту. Для цього влада має негайно: надіслати поштою нові форми заяв і декларацій адресно до тих, хто має їх заново подавати; забезпечити комфортні умови для прийому громадян, включаючи заходи безпеки від зараження на короновірусу; невідкладно оновити програмне забезпечення місцевих органів влади для автоматичного розрахунку субсидій на новий сезон”, – наголошують в “ЄС”.

Фото з Фейсбук-сторінки Європейська Солідарність Білоцерківщини

“ЄС” вимагає притягти до відповідальності осіб, які ініціювали внесення на розгляд Уряду постанови, що обмежувала право українців на соціальну допомогу і створила напругу в суспільстві.