За підтримки команди “ЄС” у Ставищенській громаді пройшов конкурс юних талантів

За підтримки депутата Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Тетяни Даценко та Ставищенського селищного голови Леоніда Джужика в Ставищенській громаді пройшов дитячий конкурс юних талантів “Ранкова зірка”.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Ставищенська селищна територіальна громада.

Як йдеться в повідомленні, конкурс “Ранкова зірка” проходив дистанційно з 6 по 20 квітня. Церемонія нагородження та вручення подарунків учасникам і переможцям відбулася на майданчику біля Ставищенського будинку культури. Участь у мистецькому заході взяли 158 дітей.

Всі учасники конкурсу отримали подарунки від депутата Київської обласної ради Тетяни Даценко, а переможці та їхні керівники грошові премії.

“Щиро дякую всім учасникам та їх наставникам за гарну підготовку до конкурсу, бажаю нових досягнень і творчих злетів”, – наголосила депутат Київської обласної ради, яка завітала на свято.

Як зазначено у повідомлені, дитячий конкурс “Ранкова зірка” уже понад 20 років проходить в Ставищенському районі з метою виявлення юних талантів та підтримки їх.

“Ранкова зірка” дає можливість з кожним роком запалювати нові талановиті зірочки, які можливо у майбутньому засяють ще яскравіше та прославлять Ставищенську громаду”, – зазначив Ставищенський селищний голова Леонід Джужик у своїй вітальній промові.

Джерело фото: Фейсбук-сторінка Ставищенської селищної територіальної громади