За сприяння депутата Київської облради від “ЄС” відремонтовано Кагарлицьку лікарню

Жителі Кагарлицької ОТГ тепер будуть лікуватися в затишних палатах, харчуватися в новенькій їдальні, отримувати процедури в сучасних маніпуляційних. За сприяння депутата Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Віталія Карлюка відремонтовано ліве крило лікувального корпусу Кагарлицької багатопрофільної лікарні.

Про це повідомляє Віталій Карлюк на сторінці у “Фейсбук”.

За словами депутата від “ЄС”, кошти на ремонтні роботи Кагарлицької багатопрофільної лікарні, а це 4,5 млн грн, виділено саме з обласного бюджету.

“Довелося докласти чимало сил, щоб цю немалу суму було виділено саме для ремонту медичного закладу в Кагарлику. Оскільки мало просто замовити проєктну документацію – в обласній раді мені потрібно було довести, що такий ремонт необхідний саме в Кагарлицькій лікарні, відстояти цю позицію на засіданнях комісій та в кабінетах чиновників. І, за підтримки колег-однопартійців в облраді, це вдалося”, – зазначив Віталій Карлюк.

Депутат наголосив, що ремонтні роботи, у підсумку яких громада Кагарличчини отримала сучасні лікувальні відділення, тривали майже рік.

“На першому поверсі тепер розміститься терапевтичне відділення, а на другому – частина хірургічного. І, що головне в наш час – відремонтовані відділення тепер мають повноцінну розводку подачі кисню. І не просто мають – кисень підведено в кожну палату та спецприміщення. Тож, у випадку нової хвилі пандемії, яка, сподіваюсь, нас мине, тут можна буде підключити до кисневої підтримки близько 100 пацієнтів”, – наголошує Віталій Карлюк.

Депутат Київської обласної ради задоволений, що затрачені зусилля отримали такий результат.

“Як кагарличанин тішуся й гордий з того, що тепер усі жителі Кагарлицької ОТГ матимуть змогу лікуватися в затишних палатах, харчуватися в новенькій їдальні, отримувати процедури в сучасних маніпуляційних. Комфортно себе відчуватиме і медичний персонал”, – зазначив Віталій Карлюк і подякую колегам-депутатам в обласній раді.

За словами партійця, піклування про здоров’я громадян та створення достойних умов для медиків залишаються ключовими пріоритетами для команди “Європейської Солідарності”.

Фото з Фейсбук-сторінки Віталія Карлюка