Екологічна комісія Київської облради підтримала ініціативу депутатів “ЄС” щодо створення ТСК з вивчення стану водних об’єктів

Створення тимчасової депутатської комісії з вивчення стану водних об’єктів, розробка Обласної цільової програми з розвитку водного господарства та паспортизація водойм – відповідні рішення, ініційовані депутатами Київської обласної ради від “Європейської Солідарності” Андрієм Пещеріним та Хвичею Мепарішвілі, підтримано на черговому засіданні Комісії з питань екології, природокористування, мисливства, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” Андрій Пещерін.

За словами депутата, екологічна комісія підтримала пропозицію депутатів від “ЄС” по створенню тимчасової депутатської комісії з вивчення стану водних об’єктів та напрацюванню пропозицій для створення нової Обласної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року, адже її дія завершується вже цього року.

Як повідомив депутат, на засіданні також прийнято рішення щодо інвентаризації та паспортизації водойм.

“Підтримано нашу пропозицію щодо інвентаризації та паспортизації водойм, адже бюджети щороку недоотримають мільйони гривень через безлад в їх оренді”, – наголосив Пещерін.

Як йдеться в повідомленні, екологічна комісія розглянула багато важливих питань, як для всієї Київської області, так і для Вишгородського району. Зокрема, до списку терміново-необхідних заходів включено реконструкцію ливневої каналізації в місті Вишгород.

Депутати також підтримали звернення Андрія Пещеріна щодо грубого порушення ТОВ «Комплекс АГРОМАРС» («Гаврилівські курчата») вимог законодавства про охорону земель та збереження навколишнього природного середовища.

Фото з Фейсбук-сторінки Андрія Пещеріна