Київська обласна рада вирішила питання із заборгованістю бюджетникам, – Семенова

Київська обласна рада на своєму засіданні 10 червня виправила ситуацію з фінансуванням бюджетної сфери області, проголосувавши за виділення коштів на захищені статті.

Про це розповіла заступник голови Київської обласної ради, депутат від «Європейської Солідарності» Тетяна Семенова.

За її словами, попереднє керівництво облради в грудні місяці минулого року ухвалили рішення про фінансування бюджетників лише на перший квартал.

«Сьогодні вже червень місяць і люди жили ці три місяці на економії заробітних плат. Є випадки, про які нам достеменно відомо, коли частина працівників просто звільнилися, наприклад в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім.Саксаганського», – розповіла Семенова.

Фото з “Фейсбук” Тетяни Семенової

За словами депутатки, після вчорашнього голосування вже протягом кількох днів бюджетні установи отримають кошти на заробітну плату.

«Всі бюджетні установи вже за кілька днів, коли рішення буде підписано та вступить в силу, отримають кошти на заробітну плату. Наші працівники не мають бути заручниками тієї ситуації, яка склалася в Київській обласній раді», – вважає Семенова.

Нагадаємо, 10 червня відбулася сесія Київської обласної ради, на якій було ухвалено зміни до бюджету області та зміни до цільових програм.

Фото з Фейсбук-сторінки Тетяни Семенової