З обласного бюджету виділено кошти на реконструкцію школи, будівництво лабораторій та рентген-апарат для Ржищівської громади

Сесія Київської обласної ради переглянула бюджет-2021 та прийняла важливі для Ржищівської громади рішення. Зокрема, розблоковано фінансування реконструкції Піївської школи та будівництва двох амбулаторій – у Ржищеві та Піях, виділено понад 5 млн грн на придбання цифрового рентген-апарату.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив голова бюджетної комісії Київської обласної ради, депутат від «Європейської Солідарності» Руслан Кузьменко.

За словами Кузьменка, депутати проголосували за виділенння коштів на реконструкцію Піївської школи. Загальна вартість робіт 27, 5 млн грн. У кінці минулого року через відсутність фінансування зупинилося будівництво навчального закладу.

“Цей проєкт втілюється за співфінансуванням: 16 млн грн з державного бюджету, 5,7 млн грн з обласного бюджету, а ще 5,8 млн грн – з бюджету Ржищівської громади. У частині співфінансування, після перемовин з керівництвом області, було вирішено, що з бюджету області буде виділено додатково 3 млн грн. Відповідно, Ржищівська громада має заплатити лише 2 млн грн співфінансування, адже 800 тис. грн сплачено торік”, – наголосив депутат.

“Десятки дзвінків від батьків, вчителів та місцевих жителів з одним питанням: «Проголосували?». Так, дорогі друзі, нас підтримали. Також вже замінено підрядника і нова бригада поступово заїжджає на об’єкт. Попереду ще багато роботи, але зроблений вирішальний та важливий крок”, – підкреслила голова Ржищівської ОТГ Крістіна Чорненька.

Також на сесії облради принято рішення про розблоковання фінансування будівництва двох амбулаторій – у Ржищеві та Піях.

“Завершувати будівництво Ржищівської амбулаторії буде інший підрядник, як і реконструкцію Піївської школи. Дякую колегам-депутатам за підтримку”, – зазначив Кузьменко.

Окрім того, обласна рада виділила 5 млн 300 тис. грн на придбання цифрового рентген-апарату.

“У Ржищеві дуже старий рентген-апарат, а тому люди змушені звертатися до сусідніх лікарень. Тепер цю проблему буде вирішено! Крім того, незабаром у Ржищівський центр ПМСД прийде працювати молодий лікар-рентгенолог”, – резюмував депутат облради.

Фото з Фейсбук-сторінки Руслана Кузьменка