Завдяки змінам до обласного бюджету Бориспільський район отримав кошти на інфраструктурні проекти, – Горковенко

Сесія Київської обласної ради переглянула бюджет-2021 та перерозподілила 250 мільйонів гривень.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Володимир Горковенко.

За словами Горковенка, внаслідок цього рішення Бориспільський район отримав змогу ще в цьому році завершити низку проектів.

Так, виділені кошти на капітальний ремонт території навколо Великоолександрівської середньої школи в Пристоличній громаді.

«Стоїть завдання максимум, аби перший дзвінок у цій школі пролунав вже на відремонтованій площадці», – інформує депутат.

Також заплановано провести капітальні ремонти вулиць у селі Гора та в Кучакові.

«Гірська громада: капітальний ремонт вулиці Щасливої у селі Гора. З такою назвою гріх було не підтримати. Хоча у голови Романа Дмитріва було ще з 10-ок проектів. Домовилися, деякі з них спробувати реалізувати у наступному році. Бориспільська громада: капітальний ремонт дороги по провулку Ярослава Мудрого у Кучакові. Можна було б і ще щось відремонтувати, але старості Володимир Дегтяр у спадок залишився лише ОДИН проект. Сподіваюся, що у наступному році вдасться реалізувати більш амбітні проекти», – додає Горковенко.

Окрім того, обласна рада виділила кошти на капітальний ремонт Яготинського районного будинку культури.

«Разом з колегою Олегом Косташем відреагували на звернення мешканців Яготинської громади та домоглися, аби вже у цьому році був проведений капітальний ремонт Яготинського районного будинку культури. Окремим рядком передбачено фінансування протипожежних робіт. Саме з цієї причини Будинок культури зачинений. Є великі надії, що до Дня Святого Миколая ремонтні роботи будуть завершені», – пише депутат «ЄС».