У Бучі відкрилася громадська приймальня депутатів «Європейської Солідарності»

В Бучі голова Київської обласної організації «Європейської Солідарності» Георгій  Цагареішвілі та голова Бучанської міської організації партії Юрій Рибальченко відкрили громадську приймальню депутатів «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ. Тут працюватимуть з громадою депутати фракції міськради, активісти та члени партії.

Про це повідомляє на своїй сторінці «Європейська Солідарність» Бучанська ОТГ.

Георгій Цагареішвілі привітав бучанських колег із 25-річчям прийняття Конституції України та вручив їм партійні квитки.

«Європейська Солідарність» Київщини отримала один із найкращих результатів на минулих місцевих виборах. Наше представництво в громадах Київської області – понад 300 депутатів. І головне, чим наша команда відрізняється від інших політичних представництв – це професіоналізм. «Європейська Солідарність» – це команда фахівців та експертів у різних галузях. І у нас є величезний потенціал для ефективної роботи та розвитку як у громадах, так і загалом по Україні», – зазначив Цагареішвілі. Він побажав однопартійцям успіхів та вдалих проектів для розвитку Бучанської громади.

«Двері громадської приймальні депутатів «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ відкриті для роботи нашого партійного активу. Тут також будуть співпрацювати з громадою усі депутати фракції “ЄС” Бучанської міськради. Упевнений, що ефективна робота нашого офісу принесе велику користь бучанцям, Київщині та зміцнить позиції «Європейської Солідарності» на політичному фронті», – заявив Юрій Рибальченко.

Громадська приймальня депутатів від політичної партії «Європейська Солідарність» працюватиме за адресою:

Київська область, м. Буча, вул. Вокзальна, 76-Г

Телефон: +38 096 160 01 21