На початку осені на Київщині буде встановлено 128 камер відеоспостереження, – Костін

На початку осені на Київщині буде встановлено 128 камер відеоспостереження в рамках реалізації обласної цільової програми «Безпечна Київщина».

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» пише голова постійної комісії Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції Тарас Костін.

За його словами, під час зустрічі з начальником управління оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами КОДА Світланою Хімченко, обговорили механізм взаємодії Київської обласної ради з органами місцевого самоврядування в частині розвитку інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Київської області.

Як розповів депутат, на даний момент триває робота з підключення камер відеоспостереження, що належать органам місцевого самоврядування (громадам), у єдину інтегровану систему відеоспостереження та відеоаналітики Київської області.

Костін ініціює проведення наради з головами громад, на якій планується обговорити переваги підключення камер громад до єдиної системи відеонагляду Київської області.

Окрім того, за словами депутата, постійна комісія готова розглянути та врахувати ініціативи керівників громад при розробці нової редакції безпекової програми.

«Вже зараз надходить низка різноманітних ініціатив, наприклад, є пропозиція покращити облаштування переходів з використанням спеціальної фарби, яка має бути видима у темний період доби, встановити освітлення над пішохідними переходами та інші варіанти», – пише Костін.

«Враховуючи, що термін дії Обласної цільової програми профілактики та протидії злочинності у Київській області на 2017-2021 роки «Безпечна Київщина» завершується, ми вже активно працюємо над розробкою нової програми. Ми ініціюватимемо на майбутнє розробку нових двох цільових програм, які включатимуть в себе всі аспекти створення безпечного середовища для населення Київської області, зокрема, і безпеку дорожнього руху», – розповідає депутат.

«Наша мета – безпечне та комфортне проживання мешканців Київщини», – додає Костін.

Фото з Фейсбук-сторінки Тараса Костіна