Підтримка дітей та молоді, розвиток спорту – це найважливіша інвестиція в майбутнє, – Шкуро

Спорудження мультифункціонального спортивного майданчику в Літках – одне із першочергових завдань команди «Європейської Солідарності» в Зазимській ОТГ.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» пише депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Алла Шкуро.

За її словами, перспективу спорудження сучасного спортивного майданчику в селі Літки на території місцевої школи обговорили на сесії Зазимської сільської ради.

Фото з “Фейсбук” Алли Шкуро

«Вже зроблено перший крок до його виконання – члени команди підготували проект, проведено експертизу вартості. Під час сесії Зазимської сільської ради разом із іншими нагальними проблемами обговорили й перспективу реалізації цього вкрай важливого для села проекту», – пише Шкуро.

Депутат розповіла, що у громади нема можливості самостійно реалізувати такий проект.

«На жаль, громада сама не має можливості профінансувати об’єкт, просить про допомогу обласної влади», – інформує Шкуро.

Депутатка має намір відстоювати даний проєкт під час перерозподілу коштів від перевиконання бюджету області за перше півріччя.

«Як депутат Київської обласної ради відстоюватиму цей проект вже при перерозподілі коштів від перевиконання обласного бюджету за перше півріччя. Сподіваюся, що порозуміння знайдемо. Адже підтримка дітей та молоді, розвиток спорту та пропагування здорового способу життя – це найважливіша інвестиція в майбутнє», – додає Шкуро.