Переяславська міськрада не підтримала ініціативу депутатів “ЄС” про вилучення пам’ятника “Навіки разом” з Держреєстру пам’яток

Депутати “Європейської Соліданості” в знак протесту залишили засідання Переяславської міської ради, оскільки рада не підтримала їхню ініціативу про вилучення пам’ятника «Навіки разом», встановленого у центрі міста, з Державного реєстру пам’яток монументального мистецтва.

Про це повідомляє на сторінці у “Фейсбук” депутат Бориспільської районної ради від “Європейської Солідарності” Сергій Штепа, який разом із депутатом Київської обласної ради від “Європейська Солідарність” Володимиром Горковенком взяв участь у роботі Переяслівської міської ради.

За словами Штепи, представники “ЄС” подали проект рішення “Про звернення органу місцевого самоврядування й вилучення пам’ятки «Навіки разом» з Державного реєстру пам’яток монументального мистецтва”.

“Головна причина – під час російської агресії треба позбуватися міфу про єднання, як елементу гібрідної війни та нав’язуванню міфів та наративів російської пропаганди”, – зазначив депутат Бориспільської райради від “ЄС”.

Як йдеться в повідомленні, Переяславська міська рада не підтримала ініціативу депутатів “ЄС”. Не вистачило лише одного голосу.

“Ганьба! Це неповага до наших бійців на фронті, до тих, хто загинув під час так званої «дружби». Восьмеро з полеглих зі стародавнього Переяслава…”, – наголосили депутати “ЄС”, які в знак протесту покинули зал засідання.

Фото з Фейсбук-сторінки Сергія Штепи