Розподіляти субвенції між громадами потрібно за погодженням з бюджетною комісією облради, – Кузьменко

Розподіляти субвенції, які надходять до Київської обласної державної адміністрації в міжсесійний період (міжбюджетний трансфер), між бюджетами сільських, селищних та міських територіальних громад варто за погодженням з постійною комісією Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів. А вже після розгляду комісії – передавати розгляд таких змін на сесії Київської обласної ради.

Так вважає голова постійної комісії Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів, депутат від «Європейської Солідарності» Руслан Кузьменко.

За його словами, раніше на сесію облради депутатам подавали проєкти, де всі кошти були вже розподілені.

«Як голова постійної комісії Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів вважаю такий підхід не правильним. Я вважаю, що здійснювати їх розподіл (перерозподіл) між бюджетами сільських, селищних та міських територіальних громад варто за погодженням з постійною комісією Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів. А вже після розгляду комісії – передавати розгляд таких змін на сесії Київської обласної ради», – написав Кузьменко на своїй сторінці в «Фейсбук».

Депутат розповів, що бюджетна комісія облради рекомендувала Київській обласній державній адміністрації надавати до виконавчого апарату Київської обласної ради розподіл обсягу міжбюджетного трансферу на погодження з постійною комісією Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів.

Фото з Фейсбук-сторінки Руслана Кузьменка