Проблема сміття в Обухові стоїть дуже гостро, – депутатка “ЄС”

Проблема сміття в Обухові стоїть дуже гостро.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомила депутатка Обухівської міської ради від “Європейської Солідарності” Міла Федорченко, до якої звернулися за допомогою мешканці закріпленого за нею округу.

За словами депутатки, мешканці будинку № 121 по вулиці Київській потерпають від сміття, яке зносять під під’їзд майже з усіх магазинчиків та кафе, що поруч. Також неодноразово мешканці фіксували, як люди, проїжджаючи на автівках, зупинялися і викидали сміття до їхніх контейнерів.

“На підставі мого депутатського звернення була створена комісія в складі представників відділу житлово-комунального господарства, ТОВ «Обухівміськвторресурси», санепідемстанції, мешканців будинку та депутата. Для покращення санітарних умов мешканців будинку, спільними зусиллями ми комісійно визначили максимально зручне нове місце для розміщення контейнерів”, – зазначила Міла Федорченко.

Депутатка міськради наголосила, що саме зараз відбуваються переговори з різними організаціями, в тому числі РЕС, щодо наявності підземних комунікацій.

Фото з Фейсбук-сторінки Міли Федорченко