Сподіваюся Київській облраді вистачить політичної волі прийняти виважені рішення щодо збиткових комунальних підприємств, – Денисенко

Частина комунальних підприємств Київської обласної ради давно не здійснюють своєї статутної діяльності та є «баластом» для бюджету Київщини, потребуючи регулярної фінансової підтримки. Такі підприємства не створюють робочі місця, не продукують доданої вартості та давно втратили свою соціальну функцію.

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» пише депутат Київської обласної ради від «Європейської Солідарності» Віталій Денисенко, який працював у складі робочої групи із заслуховування керівників КП.

За його словами, завершено першу частину важливого «шмату» роботи – робоча група Київської обласної ради скінчила заслуховування керівників комунальних підприємств КОР.

«Попереду фінальна частина – систематизувати та опрацювати надану комунальними підприємствами інформацію та напрацювати відповідні рекомендації для депутатського корпусу не тільки щодо оптимізації подальшої роботи, а й щодо кількості комунальних підприємств КОР», – вважає Денисенко.

Депутат висловив сподівання, що колегам-депутатам вистачить політичної волі для ухвалення потрібних, хоч і не популярних рішень щодо долі комунальних підприємств Київської обласної ради.

«Сподіваюсь Київській обласній раді вистачить політичної волі прийняти відповідні виваженні рішення, хоча на перший погляд може десь і не популярні», – пише Денисенко.

Фото з Фейсбук-сторінки Віталія Денисенка