Депутат “ЄС” запрошує бучанців спільно створити маршрути для еко-транспорту

Депутат Бучанської міськради Юрій Рибальченко заявив про громадську ініціативу «Bucha_SAFE_ECO_MOVE», яка направлена на розвиток інфраструктури для власників велосипедів, електросамокатів та іншого еко-транспорту в Бучі та селах громади.

Про це депутат повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук”.

«Минулими вихідними прогулювався бучанськими вулицями на електросамокаті. З прогулянки вийшла імпровізована інспекція нашої міської інфраструктури для велосипедистів, власників електросамокатів, сігвеїв або іншого мобільного електротранспорту. Мені подобається у цей спосіб пересуватися, тому що це – зручно та цікаво. Але, на жаль, не завжди безпечно, бо проїжджої частини для такого транспорту в межах нашої громади ще не побудовано в достатній кількості», – наголосив депутат.

Рибальченко зауважив, що підтримує законодавчі ініціативи щодо правил регулювання руху електросамокатів та введення штрафів за їх порушення. Але держава та місцева влада повинні потурбуватися про інфраструктуру для такого транспорту.

Депутат міськради запропонував мешканцям Бучанської ОТГ долучитися до розробки маршрутів.

«Просимо громаду долучитися до ініціативи «Bucha_SAFE_ECO_MOVE» та надати свої пропозиції щодо створення маршрутів. Кожна Ваша думка – цінна і обов’язково буде розглянута. Давайте разом докладемо зусиль, щоби бучанці могли вільно, безпечно та екологічно пересуватися на роботу або у навчальні заклади» – зазначив член команди “ЄС”.

Пропозиції можна надати онлайн на сторінці «Європейської Солідарності Бучанської ОТГ», за телефоном 096 160 01 21 та на зустрічі з депутатом Юрієм Рибальченком в офісі “ЄС” за адресою: Київська область, м. Буча, вул. Вокзальна,76-Г.

Фото з Фейсбук-сторінки Юрія Рибальченка