Громада сумнівається у екологічності підприємства, – депутатка “ЄС” про спорудження птахофабрики під Броварами

В приміщенні Броварської міської ради відбулась робоча нарада за участі міського голови, депутатів Броварської міської та районної рад, активістів, власника птахофабрики, проєктантів та адвокатів щодо скандального будівництва птахофабрики в селі Требухів.

Про це повідомляє депутатка Броварської міської ради від фракції “Європейської Солідарності” Богдана Драч на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Броварський район.

За словами депутатки, у місцевих активістів була можливість поставити питання представникам керівництва майбутньої птахоферми.

“Дуже багато технічних помилок та нестиковок у процедурних питання, які ставлять під сумнів “доброчесні” наміри підприємців щодо побудови “екологічного” підприємства. Кожен залишився при своїй думці. Домовилися провести чергову зустріч під час наступного етапу проходження Оцінки впливу на довкілля”, – наголосила Богдана Драч.

Нагадаємо, мешканці села налаштовані рішуче відстоювати свої права на чисте довкілля. Напередодні у селі Требухів відбулися громадські слухання, на яких була створена ініціативна група для контакту з органами місцевого самоврядування та депутатами.

“Шановна громадо, ми маємо об’єднатися та спільно висловити власну думку”, – закликала депутатка “ЄС”.

Фото зі сторінки Європейська Солідарність Броварський район