У Бучі перевірять дотримання підприємствами екологічного законодавства, – депутат “ЄС”

В Бучанській міській раді розпорядженням міського голови Анатолія Федорука утворена тимчасова комісія з обстеження стану навколишнього середовища та дотримання екологічного та санітарного законодавства на підприємствах, яка обстежить екологію в районі вулиці Тарасівської, 32.

Про це повідомив на сторінці у “Фейсбук” депутат Бучанської міськради Юрій Рибальченко.

“15 липня при Бучанській міській раді розпорядженням міського голови була утворена тимчасова комісія, яка обстежить екологію в районі вулиці Тарасівської. Причиною цьому стала колективна скарга мешканців, яка надійшла до мене, як депутата міськради. Дякую Бучанському міському голові Анатолію Федоруку за оперативне реагування. Сподіваюся, що серйозних екологічних порушень та забруднення повітря від підприємств, які працюють на Тарасівській, комісія не виявить. І здоров’ю бучанців нічого не загрожує», – наголосив Рибальченко.

У листі депутату за підписом заступника голови Бучанської міської ради зазначено, що до комісії увійшли представники виконавчих органів ради, Державної екологічної інспекції Столичного округу, Бучанського відділу ГУ Держпродспоживслужби у Київській області та Ірпінського підрозділу Київського обласного лабораторного центру МОЗ України.

Фото з Фейсбук-сторінки Юрія Рибальченка