Мешканці Броварів вимагають зробити благоустрій прибудинкових територій без знищення зеленої зони, – депутатка “ЄС”

Мешканці Броварів вимагають внесення змін в проект реконструкції прибудинкових території, щоб передбачити максимальне збереження зелених насаджень.

Про це повідомляє депутатка Броварської міської ради від фракції “Європейської Солідарності” Богдана Драч на сторінці у “Фейсбук” Європейська Солідарність Бровари.

Як ідеться в повідомленні, в Броварах відбулися збори мешканців будинків по вул. Олімпійська 9, вул.Олімпійська 9а та вул. Броварської сотні 16 з депутатами, представницею “ЖЕК-2” та начальником управління будівництва житлово – комунального господарства інфраструктури та транспорту БМР Світланою Решетовою. Підставою для зустрічі стала реконструкція прибудинкової території даних будинків, яка знищує цілу екосистему навколо будинків, а саме зелену зону.

“Близько 70-ти чоловік, присутніх на зборах, вирішили, що треба вимагати внесення змін в проект, який знаходиться на стадії розробки, щоб передбачити максимальне збереження зелених насаджень і звернулися до депутатів, щоб допомогли відстояти громадянські права, які порушують місцеві чиновники”, – зазначила депутатка міськради від “ЄС” Богдана Драч.

Цитата з рішення міськради №550 від 20 липня 2021 року: “знесення зелених насаджень переважно по вул. Олімпійській і вул. Броварської сотні, де відбуваються роботи з благоустрою: Броварської сотні- 19 дерев, Олімпійська 5, 7а- 15 дерев, Олімпійська 9, 9а- 19 дерев, Олімпійська 5 – 13 дерев”).

За словами Драч, мешканці прибудинкових територій не розуміють, яка потреба у вирубці нехворих, неаварійних дерев та чому міськвиконком вирішує долю їхньої території та знищує цілу екосистему, не враховуючи думку переважної більшості та хто замовив цю реконструкцію і навіщо бетонувати землю.

“Є інформація, що був поданий лист від мешканців з підписами щодо проведення благоустрою території, але серед присутніх ніхто його не бачив і не підписував”, – зауважила депутатка.

28 липня планується наступна зустріч жителів трьох будинків зі Світланою Решетовою та автором проекту в присутності депутатів.

“Мета мешканців будинків – повне збереження зелених насаджень та мінімальне бетонування “живої землі” в епоху коронавірусу та забрудненої екології. Люди просять знайти компромісне рішення – зробити благоустрій території без знищення зелених насаджень”, – резюмувала депутатка міськради.

Фото з Фейсбук-сторінки: Європейська Солідарність Бровари