Підтримка медицини в Фастівській громаді має відбуватись на всіх рівнях, – Волинець

Підтримка медицини в Фастівській громаді має відбуватись на всіх рівнях. Лише спільними зусиллями можливо реалізовувати сучасні медичні проекти.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” пише депутат Київської обласної ради від “Європейської Солідарності”, член робочої групи з питань медицини у Київській обласній раді Олександр Волинець.

Як ідеться в повідомленні, днями депутат “ЄС” разом з профільним заступником Olena Davydenko, секретарем міської ради Людмила Рудяк, депутатами ФМР та керівниками медичних установ під час робочої наради обговорили розвиток медичної сфери у Фастівській громаді.

“Як член робочої групи з питань медицини у Київській області, я долучаюсь до процесів, котрі спрямовані на покращення рівня медичних послуг. Зараз наша задача – визначити основні напрямки розвитку медичної галузі в громаді”, – наголосив депутат облради.

Ще одним важливим аспектом, каже Волинець, є роль медичних керівників.

“Керівники мають формувати запити й потреби. А депутати, як представники громадян, мають почути та сприяти покращенню. Лише спільними зусиллями ми зможемо реалізовувати сучасні медичні проекти та підтримувати сферу медицини” – зазначив депутат від “ЄС”.

Фото з Фейсбук-сторінки Олександра Волинця